fbpx

Projektowanie ogrodów

Stworzenie harmonijnej i funkcjonalnej przestrzeni zewnętrzne przyjaznej dla użytkownika. Takiej, która jednocześnie będzie pięknie wyglądać i sprzyjać wypoczynkowi. W osiągnięciu tego wszystkiego pomocne jest profesjonalne projektowanie ogrodu. Wykonując je trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak topografia terenu, warunki klimatyczne, potrzeby użytkowników oraz aspekty estetyczne i ekologiczne. Zgranie ich nie jest łatwe, dlatego warto tę pracę oddać w ręce zawodowców z wieloletnim doświadczeniem pracujących w firmie Asztar.

Najlepsze projekty ogrodów przydomowych

Każdy projekt ogrodów Piaseczno tworzony przez specjalistów z Asztar bierze pod uwagę potrzeby i sugestie klientów oraz wymogi związane z efektywnym i estetycznym rozmieszczeniem roślin, ścieżek, tarasów, oczek wodnych czy innych elementów małej architektury. Równie ważne jest dla nas uwzględnienie potrzeb środowiska naturalnego i wykorzystanie ekologicznych materiałów oraz rozwiązań, takich jak chociażby odzyskiwanie deszczówki.

Dzięki kreatywności i elastycznemu podejściu każdy projekt małego ogrodu przy szeregowcu czy projektowanie dużych ogrodów przebiega z pełnym dostosowaniem do indywidualnych potrzeb klientów oraz lokalnych warunków. Aby zapewnić atrakcyjny wygląd przestrzeni zielonej przez cały rok uwzględniamy sezonowe zmiany w roślinności, takie jak termin kwitnienia czy zmiany kolorów liści. Dzięki współpracy z najlepszymi architektami krajobrazu możemy stworzyć przyjazną przestrzeń w każdym ogrodzie, wdrażając do niego ciekawe, nowoczesne rozwiązania.

Projektowanie i realizacja ogrodów

Warto wspomnieć, że nasza firma przeprowadza kompleksowe projektowanie ogrodu krok po kroku uwzględniające projekt koncepcyjny ogrodu oraz projekt techniczny ogrodu, a także dodatkową pełną realizację inwestycji oraz opiekę nad utworzoną przestrzenią zieloną. W rezultacie naszych działań i bliskiej współpracy z klientem na każdym etapie prac, otrzymujemy przestrzeń szytą na miarę która będzie cieszyła swoją estetyką i służyła właścicielom przez długie lata.

Projektowanie ogrodów i tarasów

Potrzebujesz wykreowania zieleni w mniejszej przestrzeni, takiej jak taras czy balkon? Nie ma problemu. Oferta Asztar obejmuje również projektowanie ogrodów aranżacje tarasów i balkonów właśnie. Wdrażamy pomysły pozwalające w pełni wykorzystać tę często niewielką przestrzeń, aby stworzyć w niej wygodne i klimatyczne miejsce do wypoczynku.

Dobre projekty zagospodarowania ogrodu – zalety

Wszystkie dobre projekty ogrodów nowoczesnych, prowansalskich, japońskich czy naturalistycznych powinno łączyć kilka kluczowych kwestii. Najważniejszymi z nich są dla nas:

  • indywidualne podejście do każdej aranżacji
  • dopasowanie tworzonego projektu do otoczenia
  • funkcjonalność dostosowana do potrzeb użytkowników
  • innowacyjne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami i wykorzystujące najnowocześniejsze technologie

Profesjonalne firmy projektujące ogrody nie powinny zapominać o żadnym z tych zagadnień. Tylko bowiem dzięki temu efekt ich prac będzie w pełni zadowalający dla inwestora.